Series
Ratings
135
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Unknown SeoulRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The FrogRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Your HonorRated ★ 3.0