Movies
Ratings
759
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Nice GuysRated ★ 3.0
Macadam StoriesRated ★ 4.5
The Trip to ItalyRated ★ 3.0

Lone SurvivorRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
GeniusRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
CashbackRated ★ 2.5
The Big LebowskiRated ★ 4.5
Up in the AirRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
American GangsterRated ★ 4.0

SecretRated ★ 3.0

Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0