Movies
Ratings
249
CinderellaRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0

LUCK KEYRated ★ 4.0

VeteranRated ★ 4.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.0

AssassinationRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.0

Furious 7Rated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Mulan IIRated ★ 4.0