Series
Ratings
172
Melo MovieRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
DoubtRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 2.0