Movies
Ratings
243
BargainRated ★ 3.5
RoomRated ★ 5.0
Midnight SonRated ★ 5.0
TangerineRated ★ 4.0

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.5

PawnRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5

Deliver Us From EvilRated ★ 3.0

Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Young Adult MattersRated ★ 2.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0

Green BookRated ★ 4.5

MetamorphosisRated ★ 1.0

The ShamelessRated ★ 1.5
Space SweepersRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5

Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0