Titles you rated

Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
You Quiz On The BlockRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0

Be MelodramaticRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Oh, Yeojeong: SpringRated ★ 4.5
ArgonRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5