Series
Ratings
36
Killer RatingsRated ★ 2.0
The RipperRated ★ 2.0
How to Become a TyrantRated ★ 3.5
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.5
The Most Hated Man on the InternetRated ★ 2.0

Legal High SPRated ★ 5.0

Legal HighRated ★ 5.0
The OARated ★ 5.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
The OARated ★ 3.5
BillionsRated ★ 5.0
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 5.0
Evil GeniusRated ★ 4.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 5.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0