Titles you rated
TangledRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Out of AfricaRated ★ 4.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0

A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0

MementoRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.0