Series
Ratings
102

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0

Demon SlayerRated ★ 3.0

Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Sonny BoyRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 0.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 2.5
WayneRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0