Series
Ratings
38
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0

Men on a MissionRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5

My GirlRated ★ 3.0

원피스 1기Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0