Series
Ratings
192
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5

Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
K for KimbapRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0
Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 4.0
Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
Long Story ShortRated ★ 3.5

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0