Series
Ratings
26
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0

Demon SlayerRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5

Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam Seed HD RemasterRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0