Series
Ratings
14

Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
UnframedRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0