Titles you rated


Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5

ExhumaRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0

MementoRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
P1HRated ★ 2.5

Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 5.0
Believer 2Rated ★ 1.0

Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0

Moonlit WinterRated ★ 5.0

ThirstRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0

Battle RoyaleRated ★ 3.5

The MercilessRated ★ 4.5
Litchi Hikari ClubRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 2.0
The Living DeadRated ★ 2.0
Fatal JourneyRated ★ 3.0
My Beautiful Man ~eternal~Rated ★ 3.5