Titles you rated
Pacific RimRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0

Man on the EdgeRated ★ 4.0

SilencedRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 4.0

Cold EyesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0

AlwaysRated ★ 4.0

Nameless GangsterRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0

Confession of MurderRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0

The Berlin FileRated ★ 5.0

Perfect NumberRated ★ 3.0