Series
Ratings
90
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
CasheroRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Darker Than Black: Gemini of the MeteorRated ★ 3.5
From the New WorldRated ★ 3.5
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 4.5
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 4.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
ShirobakoRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.0
Angel Beats!Rated ★ 4.0
Beyond The BoundaryRated ★ 4.0
Durarara!! Season 1Rated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
The World God Only KnowsRated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5
The iDOLM@STERRated ★ 4.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0