Series
Ratings
62

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0

Demon SlayerRated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Squad 38Rated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Hidden SingerRated ★ 2.5

My Love From Another StarRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5

Dragon Ball ZRated ★ 2.5
NARUTO 3rd STAGERated ★ 2.5
나루토 2기Rated ★ 3.0
New NonstopRated ★ 4.5