Series
Ratings
365
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The Good Bad MotherRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 3.5

Reborn RichRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
BargainRated ★ 2.0

InsiderRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.5
Big MouthRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Sisyphus : the mythRated ★ 0.5
Little WomenRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0