Series
Ratings
158
TunnelRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5

The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0