Series
Ratings
28
Poker FaceRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 4.0
She-Ra and the Princesses of Power Season 5Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
My NameRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0