Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0

LUCK KEYRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5

AssassinationRated ★ 3.5

Inside MenRated ★ 3.5

TunnelRated ★ 2.5

The HandmaidenRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
FuryRated ★ 2.5

SnowpiercerRated ★ 3.0

The ThroneRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5

C'est Si BonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 2.5
Stop! Or My Mom Will ShootRated ★ 2.0
Demolition ManRated ★ 2.5