Series
Ratings
127
Run OnRated ★ 1.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0

The World of the MarriedRated ★ 3.5
Cat's PleasesRated ★ 5.0
PossessionsRated ★ 3.5
Criminal JusticeRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0