Titles you rated

Rob-B-HoodRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0

OldboyRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0

Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0

Death NoteRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0