Titles you rated

Still WalkingRated ★ 4.0

YesterdayRated ★ 3.5

SnowpiercerRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
The Last 10 YearsRated ★ 2.0

The Boy and the HeronRated ★ 3.0

Ode to My FatherRated ★ 4.5

A Taxi DriverRated ★ 3.5
Love at First SightRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.5
The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0

The Cat ReturnsRated ★ 3.0

From Up on Poppy HillRated ★ 4.0

The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0

The Wind RisesRated ★ 3.0

PonyoRated ★ 3.5

My Neighbor TotoroRated ★ 4.5

Howl's Moving CastleRated ★ 3.5