Titles you rated

A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5

SilmidoRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 3.5

Righteous TiesRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
BeatRated ★ 4.5

Han Gong-juRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.0

Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Hot FuzzRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5
ChloeRated ★ 4.0

The UnforgivenRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0