Series
Ratings
17
The Believers Season 1Rated ★ 4.0

I Am SoloRated ★ 3.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.0
SANCTUARYRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The UnderclassRated ★ 1.0
The StrandedRated ★ 3.0
Samurai GourmetRated ★ 3.0
Final Fantasy XIV: Dad of LightRated ★ 4.0
Monkey TwinsRated ★ 1.0
Violet EvergardenRated ★ 3.0
Street FoodRated ★ 4.0
Floor is Lava Season 1Rated ★ 3.0
Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.0
Golden BrideRated ★ 4.0