Titles you rated

Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.5
Densha otokoRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5

Nodame CantabileRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0