Titles you rated
True DetectiveRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Burn the House DownRated ★ 3.0

For You in Full BlossomRated ★ 4.0

I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 4.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 2.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5

Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0