Movies
Ratings
291
The OutlawsRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0

Inside MenRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.5

A Taxi DriverRated ★ 4.0

FamilyhoodRated ★ 3.0

LUCK KEYRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0

A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5