Movies
Ratings
1868

ConfessionRated ★ 1.0
Believer: extended cutRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0

No Other ChoiceRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 4.0

Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.5
The UglyRated ★ 3.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5

Murder ReportRated ★ 2.0
The Old Woman with the Knife: International CutRated ★ 1.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 3.5