Movies
Ratings
703
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
John CarterRated ★ 2.5
Self/lessRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 1.5
If OnlyRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0

QuickRated ★ 1.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.5

Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
Crimson PeakRated ★ 2.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 1.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0