Movies
Ratings
314

Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The Last CastleRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.0

Scandal MakersRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0

Memories of MurderRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0