Series
Ratings
77
Skyscraper LiveRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
My Melody & KuromiRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Unknown SeoulRated ★ 5.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0

Demon SlayerRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 2.5

Friendly RivalryRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 5.0