Movies
Ratings
841
Steel RainRated ★ 4.5
The Legend of TarzanRated ★ 3.0

VeteranRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 1.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 5.0

SicarioRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0

The FortressRated ★ 3.0
Great ExpectationsRated ★ 5.0
Inside ManRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0