Movies
Ratings
2601
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.5
BloodshotRated ★ 2.0
TenetRated ★ 5.0
Guns AkimboRated ★ 2.5
The Taebaek MountainsRated ★ 5.0
The Art of Self-DefenseRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0

HereditaryRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 1.5
The Invisible ManRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 1.5
The GuiltyRated ★ 3.5
Rivercide: The Secret SixRated ★ 3.5
President's 7 HoursRated ★ 3.5

The Man Standing NextRated ★ 4.0
Ronnie Coleman: The KingRated ★ 3.0
Generation Iron 2Rated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5