Series
Ratings
258
Bloodhounds Season 2Rated ★ 1.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
CasheroRated ★ 2.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
The ManipulatedRated ★ 1.5
Queen MantisRated ★ 2.5
TempestRated ★ 2.0
Beyond the BarRated ★ 1.5
Low LifeRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5

One Punch Man Season 3Rated ★ 4.5

Blue LockRated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.5
VigilanteRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 2.5
BeckhamRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0