Series
Ratings
20
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.5

Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0

UnnaturalRated ★ 5.0
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0

The World of the MarriedRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5

A Love So BeautifulRated ★ 3.0