Titles you rated
The LobsterRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
AntzRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5

The King's Case NoteRated ★ 1.0
Scary Movie 3Rated ★ 4.0
Let's Go to PrisonRated ★ 2.5
Lady and the TrampRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5

The ClassicRated ★ 4.5

Baby DriverRated ★ 5.0

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0

Shrek 2Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
FantasiaRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
BridesmaidsRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0