Series
Ratings
322

Pocket Monsters:Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Pokémon ConciergeRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
大军师司马懿之虎啸龙吟Rated ★ 4.0
Psick University - Untact DateRated ★ 2.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
Dongne Han BakwiRated ★ 3.5
大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0