Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.5

ExhumaRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5

The Boy and the HeronRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5

The ThievesRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0

AlienoidRated ★ 3.0

Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 1.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5