Movie
Series
Book
Webtoon
Login
Sign Up
Movies
Ratings
42
More
Chronicle
Rated ★ 4.0
Kick-Ass 2
Rated ★ 4.5
Kick-Ass
Rated ★ 4.5
The Beauty Inside
Rated ★ 4.0
Her
Rated ★ 4.5
Upside Down
Rated ★ 4.5
Kill Your Darlings
Rated ★ 3.5
The Lovely Bones
Rated ★ 4.0
Inception
Rated ★ 4.0
August Rush
Rated ★ 4.0
The Adventures of Sharkboy and Lavagirl
Rated ★ 0.5
Where the Wild Things Are
Rated ★ 4.5
Tideland
Rated ★ 4.0
Bridge to Terabithia
Rated ★ 4.0
Perfume: The Story of a Murderer
Rated ★ 4.0
The Truman Show
Rated ★ 4.5
The Dreamers
Rated ★ 4.5
Big Fish
Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate Factory
Rated ★ 4.0
Edward Scissorhands
Rated ★ 4.0
WatchList
0
Watching
0