Titles you rated

The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Damn Good CompanyRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Haha Ha NyangineRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 2.5

One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Trump: An American DreamRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0