Series
Ratings
103
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Petit SekaiRated ★ 4.0

Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.5
King's Game - The AnimationRated ★ 2.0
Love Live! Nijigasaki High School Idol ClubRated ★ 3.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.5
ConnectionRated ★ 3.5
The Killing VoteRated ★ 2.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 4.0