Movies
Ratings
147
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
RioRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
La lunaRated ★ 5.0
StreetDance 2Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0

All About My WifeRated ★ 5.0
102 DalmatiansRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0