Series
Ratings
161
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
VigilanteRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
SNL Korea Reboot Season 4Rated ★ 4.5
RevenantRated ★ 4.0
최고의 요리비결Rated ★ 5.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
SNL Korea Reboot Season 3Rated ★ 5.0

Reborn RichRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0