Titles you rated

Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0

A Hard DayRated ★ 4.0

Next SoheeRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Method ActingRated ★ 3.5

ThirstRated ★ 3.0
VolverRated ★ 3.0
OrangeRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Sink & RiseRated ★ 4.0

Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 5.0

Battle RoyaleRated ★ 3.5

Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 5.0

Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.5
YoungjuRated ★ 4.0

OasisRated ★ 3.0

461 Days of Bento: A Promise Between Father and SonRated ★ 4.5
After YangRated ★ 5.0