Series
Ratings
102
HonourRated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Dear XRated ★ 4.0
Physical: AsiaRated ★ 2.0
TempestRated ★ 1.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 1.0
Good BoyRated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.0
NavilleraRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 4.0
Red SwanRated ★ 0.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 0.5