Movies
Ratings
1352
The Man Who Stole The SunRated ★ 4.0
FAQRated ★ 3.0
The Private EyesRated ★ 3.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.0
Beau TravailRated ★ 3.5
The IntruderRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
CycloRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5

Green BookRated ★ 4.0

HereditaryRated ★ 3.5
King of the HillRated ★ 3.5
UndergroundRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Time of the GypsiesRated ★ 4.5

Spirited AwayRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5