Series
Ratings
63

The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.0

A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0

Crime Scene 3Rated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0

Men on a MissionRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0