Titles you rated


UnnaturalRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Yona of the DawnRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 0.5
And Then There Were NoneRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.5
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 4.5
Tamako MarketRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 0.5
The Office Season 9Rated ★ 5.0
The Office Season 8Rated ★ 4.0
The Office Season 7Rated ★ 5.0
The Office Season 6Rated ★ 4.5
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
The Office Season 5Rated ★ 4.5
The Office Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
THE iDOLM@STER SideMRated ★ 3.0